stavíme, bouráme, všechno děláme

Blog

5.9.2018

OCR závody - skvělý sport pro děti i výzva pro vás

Hledáte pro děti sportovní koníček, který je bude všestranně pohybově rozvíjet, vyvolávat v nich pozitivní emoce a touhu po překonání překážek? Nebo se sami chcete hýbat a hledáte sympatickou nárazovou formu?
Zkuste OCR závod.

29.1.2018

RF 20 – legenda všech legend

Šikovnost, talent, elegance, gentlemanství, klid, vyrovnanost, rychlost, fyzická i psychická síla. Cokoliv lze považovat za předpoklad k tenisu, toho dostal či získal Roger Federer nadmíru, a podle mě s ním nelze srovnávat nikoho.

7.1.2016

Jsme pohodlní…a kdo nefetuje, ať se přihlásí

Vezu autem mladší dcerku k babičce. Usíná a přitom láskyplně hladí milovaného plyšového pejska. Má v sobě tolik lásky. Cítím pohlazení na duši, ale zároveň obří tíhu: jak jí v této šílené době zajistit spokojený život?

24.2.2015

Obezita téměř zdarma, zdraví za milion

Klasická sobota české rodiny: k snídani hemenex a bábovka, děti sednout ke studiu kamarád, máma vařit. K obědu vývar z bujonu a vepřo knedlo zelo, po obědě šlofíka, večer do kina a pak do „mekáče“. Paráda. Horší jídelníček a vztah k pohybu snad mají jen celosvětově proslulí „amíci“. Jenže ono to celé není pouze o morálce lidí. Naše společnost je obecně nastavena naprosto konzumně a motáme se v začarovaném kruhu.

15.5.2013

Kam se pohnou naše děti?

(PR článek pro Centrum Inovativního Vzdělávání 2007)
Chcete mít jednou vlastní dítě? Nebo se těšíte na vnoučata? Tak se zamyslete!
Váš budoucí potomek se bude v matčině děloze točit jako kosmonaut, který se svou raketou právě opustil gravitační pole. Při pohledu na ultrazvuk se budete v duchu ptát: „Jak jen může tolik pohybu vydržet?“