stavíme, bouráme, všechno děláme

Blog

9.9.2020

Zdravé rozumy, spojme se

Krásně to bylo ukázáno ve filmu Teroristka z úst „lobbisty“ Martina Hoffmana: „Lidé se musí bát – A čeho – To je úplně jedno“. Zvolen byl celosvětově ten čínský s… a krásně se to povedlo. Lidé na jaře panikařili, nadávali těm klidným. Jenže to lehce polevilo a léky se stále prodávají málo.

19.8.2019

Jaká jsme společnost? Krutá, bezohledná, lhostejná

Mám rád film Sedm z více důvodů. Přestože je starý skoro 25 let, sedí jeho myšlenka na dnešní dobu jako prdel na hrnec. Lidská lhostejnost všemi směry je čím dál větší.

5.9.2018

OCR závody - skvělý sport pro děti i výzva pro vás

Hledáte pro děti sportovní koníček, který je bude všestranně pohybově rozvíjet, vyvolávat v nich pozitivní emoce a touhu po překonání překážek? Nebo se sami chcete hýbat a hledáte sympatickou nárazovou formu?
Zkuste OCR závod.

17.4.2018

Příroda nás skutečně nepotřebuje, jsme tak malí. Pochopíme to někdy?

Kolikrát už jsem sdílel videa, jako je to níže, jak jasné to je, jaké emoce to dává…a když se pak jdu s rodinou projít, chce se mi znovu a znovu zvracet. Z nás, z naší lhostejnosti a apatie.

29.1.2018

RF 20 – legenda všech legend

Šikovnost, talent, elegance, gentlemanství, klid, vyrovnanost, rychlost, fyzická i psychická síla. Cokoliv lze považovat za předpoklad k tenisu, toho dostal či získal Roger Federer nadmíru, a podle mě s ním nelze srovnávat nikoho.