stavíme, bouráme, všechno děláme

Copywriting

Říká se, že umím psát texty. Já to neříkám, nýbrž píšu zde.
Používat spojení mozek – ruce shledávám velice zajímavým.
Od roku 2006 jsem už nějaký ten řádek napsal, nejeden slogan vymyslel a nemálo lidí pobavil. 

fejetony pro vaše periodika

Každý den je třeba pobavit čtenáře, každý den se najde téma pro pobavení čtenáře a každý den je třeba najít někoho, kdo čtenáře pobaví. Vy kdo máte čtenáře, ale nemáte toho, kdo by ho pobavil, jste právě čtenářem textu autora, který pobaví vašeho čtenáře.

tiskové zprávy

Pokud se ve vaší společnosti, sportovním klubu či instituci děje něco významného, mimořádného, potřebujete zákonitě oslovit média tiskovou zprávou.
V tiskové zprávě vždy popisuji základní pointu události způsobem, který dá novináři a následně čtenáři potřebné informace a zajistí, že sdělenou informaci ihned po přečtení nezapomene.


"Psát mě baví výrazně víc než číst, což asi není dobře.
Jak to ale zastavit, prostě chci rozdávat"

blogy pro váš web

Máte statickou internetovou stránku, která má chudák již několik let stejnou tvář. Můžeme jí udělat dobře jak graficky, tak myšlenkově. Vtipný blog dokáže web neskutečně probudit. Třeba si vaše stránky začne někdo číst pravidelně, třeba ho to bude bavit a třeba se podívá i jinam než na homepage. Nepřijde vám to zajímavé?

texty pro vaše tiskoviny a web

Stále dokola tvoříte propagační materiály a nic vám to nepřineslo? Zřejmě je netvoří ten pravý člověk. Chce to nápad, chce to ideu, chce to mě. Takže sem s tím, ať váš business kvete.