stavíme, bouráme, všechno děláme

2016

Blogy roku 2016

14.12.2016

Smrt těm, co se živí sami!

Zdaleka nejde jen o EET. Celé je to absurdní. Kdo je motorem ekonomiky každého státu? Není to náhodou člověk, stojící na vlastních nohou, tedy majitel malé firmy či živnostník? Tak proč se vláda této země snaží o jeho genocidu?

21.9.2016

Česko vs. ČR - ne: Babišsko vs. BR

Podstata myšlenky je dobrá: nechť v zemi vládnou ti, kdož něco dokázali a mají tolik peněz, že nebudou krást. Má to ale jeden háček. Ti lidé, již musí být v „podnikatelském důchodu", musí mít dokončené všechny ambice svého ega...

13.5.2016

Rozhodčí na šrot? To je ale příležitost, pane Pelto!

Ano, je to ostuda! Konec s profi pískáním a nemalý finanční trest? Nevím. Ale pane Pelto, konec ve FAČR = zničit člověka, který fotbalu obětoval život? Jasně, našel se obětní beránek, sveďme na něj všechen hnus a ukažme charakter.

26.4.2016

Vykradli mi účet - znám příčinu - je mi to k ničemu!

Před pár dny nám z účtu někdo odsál několi tisíc. Jelikož mám kontakty na vhodných místech, zjistil jsem si, že téhož dne proběhl hackerský útok na platební karty, který se týkal i naší banky. Ale prozatím je mi to úplně k ničemu.

7.1.2016

Jsme pohodlní…a kdo nefetuje, ať se přihlásí

Vezu autem mladší dcerku k babičce. Usíná a přitom láskyplně hladí milovaného plyšového pejska. Má v sobě tolik lásky. Cítím pohlazení na duši, ale zároveň obří tíhu: jak jí v této šílené době zajistit spokojený život?

1